UAB kūrimas – lengvo proceso ieškojimo link!

Vieni teigia, kad sukurti ir į rinką paleisti naujai funkcionuojančią įmonę yra lengva. Kiti kontraargumentuoja – tai tikrai labai sunkus procesas, tad pagalvokite ar apskritai verta pradėti tokio tipo verslą. UAB įkūrimas suskyla į dvi dalis, kuomet bandoma išsiaiškinti ar tai keblumų sukeliantis veiksmas.

Kelionė link siekiamo tikslo, tai yra įmonės kūrimo susiduria ne tik su popierizmais, kurie dažniausiai tampa siena, sunkiai leidžiančia pasiekti išsvajotą siekį, tačiau taip pat ir įvairiausi psichologiniai aspektai.

  1. Ne visada sėkmingai link tikslo keliaujama, kadangi artimieji dažnai siūlo nepasirašyti avantiūrai. Paprasčiausiai, rizikuojate savo turtu. Jei jau esate sukūręs šeimą, tuomet ir visos šeimos turtu, tad visada turite atsižvelgti į sutuoktinio nuomonę, kuri gali jūsų pasirinkimą palenkti ne į jums labiau tinkamą pusę.
  2. „Registrų centrai“ stengiantis įregistruoti naują vietą tampa geriausių jūsų draugu. Net ir ne pirmą įmonę steigiantis žmonės dažniausiai varsto ir varsto tos įstaigos duris. Paprasčiausiai popierizmas yra gana kankinantis. Svarbiausia – nepasiduokite, nes daugelis žmonių kad ir kokį didelį norą turėtų įsteigti įmonę kartais meta svajones, kadangi kelias iki jų pasirodo yra per ilgas ir daugeliu atveju duobėtas…
  3. Kuomet išsirinksite patalpas, kurios taps jūsų turimo verslo darbo vieta – privalote gauti kaimyninių pastatų ir, žinoma, savininko, jei nuomojate – leidimą, kuris suteikia galimybę toje vietoje rengti pramoninį pastatą. Dažnai tai taip pat yra gana ilgas kelias, tad apsišarvuokite kantrybe, kurios link tikslo eisite.
  4. Kitas didelis galvos skausmas, kurį privalote įveikti įvairūs įstatai, protokolai, akcininkų dokumentai, kurie suteikia galimybę jūsų verslui sėkmingai gyvuoti. Kartais atrodo, jog jums tereikia vieno parašo, tačiau jis gali tapti ilgo proceso dalimi.

Steigiant įmonę kantrybės formavimas taps jūsų gyvenimo dalimi. Pasistenkite per daug nesijaudinti dėl kiekvienos smulkmenos, kuri iškils jūsų kelyje, nes jų tikrai bus nemažai, tad gebėjimas peršokti per kliūtis padės kuo greičiau priartėti tikslo link. Procesas nebus sunkus, jei tinkamai ieškosite reikiamos informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *