Pigus skrydziai į bet kurį pasaulio kraštą? Tiesa ar mitas?

Pigus skrydziai į bet kurį pasaulio kraštą? Tiesa ar mitas?

 

Dažnai girdime tiek iš artimųjų, draugų tiek iš televizijos ar interneto, kad šiais laikais organizuojami pigus skrydziai į bet kurį pasaulio kraštą. Negi šiais laikais taip lengva nukeliauti kur tik širdis geidžia? Jei taip, tai kodėl tik nedaugelis žmonių leidžia sau išvykti į užsienį pailsėti per metus kelis kartus? Tikrai ne dėl to, kad darbe direktorius atostogų išleidžia tik kartą per metus. Gi jei  žmogus labai norėtų tai rastų išeitį kaip pabėgti nuo rutinos ir nukeliauti į tokią šalį kurioje dar nebuvo. Būtent šis faktą verčia mane asmiškai suabejoti ar tikrai skrydžiai į bet kuria pasaulio šalį yra pigūs.

Žinoma pigius skrydžius lemia daug aplinkybių. Vienas iš pagrindinių faktorių lemiančių žemas lektuvo bilietų kainas yra sezoniškumas. Sezono metu bilietai būna dvigubai, trigubai, o kai kada net keturgubai brangesni, priklausomai į kokią šalį norite nuvykti. Kaip pavyzdys gali būti kelionė į Tailandą – nuostabus rojaus kampelis pietryčių Azijoje, ne sezono metu skrydis į šią valstybę kainuoja nuo 1000 iki 2500 Lt, sezono metu – nuo 3500 Lt iki 7000 Lt. Žinoma, ne sezono metu šioje valstybėje nėra labai malonu, nes dažniausiai b ūna lietaus sezonas, kuris kiek gali sudrumsti ekskursiją po šią valstybę.

Tačiau, yra valstybių, kuriose tiek sezono tiek ne sezono metu yra vystomas turizmas ir turistų kiekis nesiskiria sezono ir ne sezono metu. Kaip pavydzys gali būti Maltos sala. Turistai šioje valstybeje yra laukiami bet kuriuo metų laiku, kadangi ši valstybė pagrindia gyvuoja tik iš turizmo. Lėktuvų bilietų kainos taip pat labai skiriasi sezono ir ne sezono metu. Sezono metu kainuoja nuo 1000 iki 2000 lt, o ne sezono nuo 150 iki 800 lt.

Žinoma, yra tiesios kas šneka, kad nukeliauti į bet kurią pasaulio šalį brangiai nekainuoja, tačiau tokiu atveju tenka keliauti ne sezono metu ir tai gali lemti pačios kelionės kokybę. Beto, tam, kad nebrangiai įsigyti kelione taip pat reikia žinoti kokiu būdu ir kaip nusipirkti ta lėktuvo bilietą.

Taigi, kaip minėjau galima keliones įsigyti pigiai, tai priklauso nuo sezoniškumo ir galimybės pasirinkti iš kur įsigyti lėktuvo bilietą ar pačią kelionę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *