Mūsų gėlėms

Ką kiekvienas vyras privalo žinoti apie blakstienų priauginimą? Atleiskite, bet tikrai kvailas klausymas ir daugelis pagalvotu, kad čia sarkazmas arba įronija. Tačiau pagrindinė mintis, tai nėra asmeniškumas, kuri būtinai reikia taikyti savo išvaizdai , nebent jaučiame poreikį, kada esame atlikėjai ir dažnai pasirodome scenoje, kur kiekvienas pastebi ir vertina . O svarbiausia , kad atlikėjo išvaizda ir veido kontūrai būtų išryškinti ir atitinkantis spalvai ar vakaro nuotaikai.

Vyras turi žinoti, kad blakstienų priauginimas , tai pats nuostabiausias būdas paryškinti savo mylimosios mūsų vadinamos širdelės būtų pačios laimingiausios, todėl privalome žinoti, kokie būdai padeda joms atsiskleisti. Tikrai , kad dauguma norime prieštarauti, nes pradžioje įvertiname save, o paskiau pradedame galvoti, kad tai eilinis įsigalvojimas , kuris eikvoja pinigus, laiką , energiją.O kitas klausymas būtų toks, kada moteris būna pati gražiausia, kai miega ar kada žvelgia erotiniu žvilgsniu norėdama pasakyti, kad meilė , tai daugiau nei kūno prisilietimas ir emocijų žaidimas . Juk norime, kad mūsų nuostabiausios moteris būtų pačios nuostabiausios, o ypatingai švelniausiosreikalui esant , kada norime seksualumo ir kažko kas suteikia ne eilinį grožį, kuris teisiog traukia ir tampa efektingas, kai pastebime , kad tam tikros smulkios detalės tik padea labiau sustiprinti aistrą ir norą būti šalia vienas kito.

Gal kažkam atrodo neteisinga ir tai puiku, juk niekas nesistengia įrodynėti tik teigia, savo nuomonę ar mintį , todėl vienas kito nuomonę privalome irgi išmokti priimti, o reikalui esant ir papildyti veians kitą. Pripažinkime, kad moteris be stringu ne atrodo aistringai , nebent užpakaliuko žymelė nuo įdegio yra užsilikusi . O kalbant apie žodžių reikšmę, juk kiekvienas skiritingai suvokiame ir mūsų požiūris išsiskiria, todėl nereikia pykti , kad esame nevienodi .Aišku, jeigu įvyksta vertinimas nuolankus , tuomet mums lengviau suprasti vienas kitą , nes nėra konservatyvaus mąstymo , kuris atstumtu ar padarytu šaltą bendravimą. Kiekvienas mūsų norime meilės , o ypatingai dėmesio dėl kurio kovojame įvairiausiais būdaisir keliais, nors patįs turime pasirinkimą, bet renkamės kaip kam patogiausia. Norime, kad mūsų moteris būtų laimingos , tad suteikia joms galimybę Blakstienu priauginimas ir blakstienų priauginimo priemonės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *