Kiek jums gali paskolinti konkreti firma?

Kiekviena skolinimosi galimybę siūlantis firma teikia skirtingas pinigų sumas, kurios gali visapusiškai patenkinti kliento poreikius. Kreditas gaunamas labai paprastai, tačiau tuo pačiu nemažai skiriasi sumos, kurias galime pasiskolinti. Trumpai aptardami kiekvienos firmos skolinimo galimybes norėtume jums palengvinti darbą, kadangi naršyti po kiekvienos firmos oficialias svetaines yra gan nepatogu. O juk kuomet prireikia skubiai pasiskolinti, apskritai net nėra laiko ieškoti ir lyginti skirtingus variantus. Galbūt todėl asmenys taip dažnai ir pasiskolina neapgalvoję visko, juolab, net negalvoję, ar pinigus jie apskritai gebės grąžinti.

Bobutės paskola siūlo nuo 200 iki 10000 litų. Reiškia, suma išties yra didelė ir skolintis iš čia turėtų būti suinteresuoti tie asmenys, kuriems reikia nemažos pinigų sumos. Išties verta skolintis iš tų firmų, kurios orientuojasi į konkretaus dydžio: dideles arba mažas pinigų sumas. Taip pavyks gauti geriausią sprendimą.Bobutės paskola teikia kreditą visiškai be jokio užstato, o juk sumos tokios didelės. Tiesa, kad gautumėte maksimalią sumą, būtina turėti gana dideles pajamas, kurias gaunate kas mėnesį, konkrečiau, gana didelę algą.

Mogo.lt suteikia paskolą net iki 50 000 litų. Suma išties labai didelė, tačiau tai orientuojasi į kitus dalykus. Ši kredito kompanija suteikia paskolą tik tokiu atveju jei paliekate užstatą. Taigi, jai visiškai nesvarbu ar jūs dirbate, ar ne. Svarbiausia, kad turėtumėte transporto priemonę, kuri bus tarsi užstatas. Galite pasiskolinti net iki 90- ties procentų automobilio sumos.

SMS credit siūlo skolintis tik iki 2000 litų.Taigi,būtent ši firma orientuojasi į nedideles pinigų sumas.

Ltcredit siūlo maksimalią 1500 litų sumą. Tai mažiausia suma, kurią tik gali paskolinti kredito kompanijos įsikūrusios Lietuvoje. Kuo pinigų suma yra mažesnė, tuo kreditą turite greičiau grąžinti. Ir visiškai nesvarbu, kad galima pasiskolinti gana mažą pinigų sumą, kadangi tyrimai parodė, kad asmenys dažniausiai skolinasi kelis tūkstančius litų. Būtent, tai pati populiariausia pinigų suma, kurios dažniausiai prireikia asmenims.

Priklausomai nuo to, kokia pinigų suma jums yra reikalinga – skolinkitės iš tai orientuotos kompanijos. Rekomenduojame skolintis naudojantis interneto teikiamais malonumais, kadangi jame vienoje vietoje galite rasti visą jums reikalingą informaciją, kurios tik gali prireikti ieškant firmos, kuri galėtų užlopyti jūsų finansines duobes. 

jei jums kyla kokių nors klausimų – visada gali kreiptis individualiai į firmas ir profesionalūs konsultantai, kurie stebi ekonominę padėtį Lietuvoje, patars, koks variantas jums tiktų labiausiai ir, žinoma, atitiktų jūsų finansinę būklę. Svarbiausia, jog plačios skolinimosi galimybės apskritai egzistuoja, tad neverta verkti prie sudužusios geldos, kuomet neturite už ką susimokėti sąskaitų. Sprendimas yra – pasiskolinkite iš kreditus teikiančių kompanijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *