Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Pirmas žingsnis link vestuvių yra sužadėtuvės, kurioms būtini žiedai. Na, kai kurie laikosi tokios nuomonės, kad su žiedu turi būti tik moteris, o vyras, kadangi jį įteikia ir peršasi, gali būti ir be jo. Tai jau individualus pasirinkimas. Sužadėtuvių žiedai internetu – geriausias pasirinkimas. Kodėl geriau nei įprastuose juvelyrikos salonuose?

  • Sužadėtuvių žiedai internetu kainuoja pigiau;
  • Sužadėtuvių žiedai internetu teikia platesnes pasirinkimo perspektyvas;
  • Sužadėtuvių žiedai internetu pristatomi iki jūsų namų durų, tad tai patogesnis variantas.

Jei jau nusprendėte, kad pirksite iš virtualių parduotuvių, laikas nuspręsti, kokio tiksliai žiedo norite. Sužadėtuvių žiedai yra skiriami į kelias kategorijas pagal kurias rekomenduojam ieškoti jums labiausiai tinkančio varianto.

  • Klasikiniai sužadėtuvių žiedai. Paprastai jie būna iš balto aukso arba metalo. Kai kurie įraižo juose savo inicialus. Žiedai internetu dažniausiai teikia ir graviravimo paslaugas – pasidomėkite. Sužadėtuvių žiedai neturi būti labai įspūdingi ar ekstravagantiški.
  • Žiedai internetu gali būti ir modernūs. Žinoma, dažniausiai riba tarp klasikos ir modernumo yra labai maža. Ją geriausiai pastebėti ir rekomenduoti jums gali profesionalai. Modernūs žiedai paprastai būna labiau puošti. Sužadėtuvių žiedai su briliantu yra vienas iš tokių variantų.
  • Sužadėtuvių žiedai balto aukso dažnai yra gana išskirtiniai. Tai ir būtų trečia kategorija. Vestuviniai žiedai internetu akcijos metu padės jums rasti geriausią pasirinkimą už ne tokia ir didelę kainą.
  • Sužadėtuvių žiedai sidabriniai daugelio pasirinkimas. Ir mes juos rekomenduojame tiems, kurie nori individualių variantų. Tuomet metalas ne toks brangus ir ne tiek daug teks sumokėti už daiktą padaryta pagal jūsų norus.

Ne visi žino, jog sužadėtuvių žiedai turi būti nešiojami ant kairės rankos. Ant kurios rankos sužadėtuvių žiedą nešioti galite sužinoti paklausę savo artimųjų, kurie galėtų jums pateikti labai daug nuostabių patarimų apie sužadėtuvių šventę.

Sužadėtuvės – puiki šventė. Vertinkite ir švęskite ją.

Pigūs sužadėtuvių žiedai padės išpildyti savo svajonių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *