Kai norisi mažylį rengti stilingai…

Vieniems tėveliams labai svarbu savo mažylį rengti patogiai, kokybiškų medžiagų drabužiais, kitiems svarbu ne tik kokybė, bet kad drabužėliai vaikams būtų ir stilingi. Ypač jaunos mamos, pačios besivaikančios madų, savo vaikų aprangai skiria labai daug dėmesio. Tokios mamytėms puiki proga aprengti savo mažuosius pagal paskutines mados tendencijas yra  internetinė drabužių vaikams parduotuvė Nexkid.  Čia galite rasti aprangą ir avalynę ne tik kūdikiams iki dviejų metų, bet berniukams ir mergaitėms nuo dviejų iki trylikos metų. Svarbiausia, kad čia parduodami drabužėliai yra pasiūti gamintojų, skiriančių didelį dėmesį vaikų madai.

Drabužėliai vaikams iki dviejų metų, tiksliau kūdikiams, šioje parduotuvėje siūlomi labai įvairūs. Pradedant apatinėmis kelnytėmis, šliaužtinukais, bodžiukais, baigiant megztiniais, kelnėmis ir striukytėmis. Labai patogu tai, kad pasirinkimo skiltys suskirstytos pagal mėnesius – savo vaikeliui drabužį iššrinkti galite labai tiksliai, pagal jo amžių.  Garsūs prekių ženklai, išskirtinis dizainas jūsų kūdikį pavers mažuoju stileiva.

Vyresnio amžiaus vaikams, konkrečiai berniukams, siūlomi džinsai, džemperiai, striukės, palaidinės, taip pat aukųtos kokybės ir geros kainos. Patartina sekti akcijas, besibaigiant sezonui svetainėje daromos didžiulės nuolaidos praėjusio sezono drabužėliams.

Drabužiai mergaitėms, kaip ir kiti svetainėje siūlomi drabužėliai vaikams itin kokybiški ir madingi. Tai suknelės, striukės, palaidinės, kelnaitės, pėdkelnės.  Parduotuvė siūlo geras pirkimo salygas, grąžinimo galimybę, kurios paprastai neprireikia vien dėl to, kad drabužiai yra suskirstyti kategorijomis pagal amžių, kurios yra itin tikslios.

Jauna mama Irina džiaugiasi apsipirkinėdama internetinėje svetainėje kinderiai.lt. Pati moteris dirba sudėtingą darbą, mažai laiko praleidžia su vaikais, todėl ir apsipirkinėjimui laiko skirti daug negali. Galimybė apsipirkti prisėdus prie kompiuterio –tikras išsigelbėjimas. Irina turi dvejų Kristiną ir aštuonerių Tomuką. Beveik visi drabužėliai, kuriais rengia savo mažylius, yra pirkti būtent šioje internetinėje svetainėje. Moteris stebisi, kad tokie kokybiški drabužėliai vaikams ne visada lengvai prieinami ir tvirtina, kad jos išrinktą aprangą visad dievina jos vaikai. Moteris seka visas prekių asortimento atnaujinimo naujienas ir prisipažįsta, kad kartais sumano nupirkti vieną ar kitą puošmeną ne todėl, kad jos būtinai reikia, bet todėl, kad šioje parduotuvėje siūlomi ypatingo grožio drabužėliai. Juos kuria pasaulinio lygio dizaineriai ir rūbų specialistai. Lietuvoje jie yra importuojami iš vakarų šalių.

Nereiktų pamiršti ir pižamų. Pižamos vaikams tampa tikras išsigelbėjimas, kai vaikai sunkiau nori eiti miegelio. Pižamos juos sudomina, įtraukia į nuotykių pasaulį, sukuria svajonę, ir žiūrėk vaikas jau saldžiai miega ir sapnuoja. Vaikiškos pėdkelnės taip pat gali tapti pagalbininku apsaugant vaiką, ypač žiemos metu, kai šalta. Jos apgaubia vaiko apatinę kūno dalį ir suteikia šilumos pojūtį. Vaikas ne tik nesušals, bet galės šiltai miegoti ir skaniai sapnuoti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *