Gatvės stilius: jaunimo apranga

Kiekvienas žmogus nori atrodyti žavingai nepriklausomai nuo amžiaus. Ir senjoras, ir jaunas žmogus trokšta geriau atskleisti savo asmenybę, būtent per savo išorinį kostiumą. Labai lengva koreguoti savo požiūrį remiantis drabužiais, kuriuos kasdien vilkime. Žiūrėdami nuotraukas galime stebėti, kaip keitėsi mūsų suvokimas, požiūris į pasaulį, veiksmai. Neveltui, juk drabužiai tiek daug apie mus išduoda. Labai įdomu panagrinėti jaunimo aprangą, kuri tarsi įformina jų pasaulėžiūrą. Gatvės stilius, kuris šiuo metu yra labiausiai paplitęs – stengiasi įprasminti jų laisvą gyvenimą. Turbūt, siekis doras, o ir tikrai labai puikiai atsiskleidžia. Juk jaunas žmogus – veržlus žmogus, kuris siekia kažko, kas jį padarytų ypatingu ir išskirtų iš visos pilkos masės.

Pastebėta, kad dažniausiai šiuolaikiniai jauni žmonės vengia drabužių, kurie įstato juos į kažkokius rėmus. Neveltui ir taisyklingi megztukai arba uniformos padeda pasijusti nepatogiai. Geriausia išeitis – apkritę drabužiai. netgi vyriški megztiniai labai mielai dėvimi jaunų merginų, kurios nori, kad pats rūbas būtų apkritęs. Šiuo metu siuvami labai populiarūs megztukai, kurie ir turi atrodyti kaip per dideli. Patogiausia kojų apranga – džinsai. Suplėšymai, nutrynimai iki šiol dar neišėjo iš mados. Panašu, jog greitai ir neišeis, kadangi vis jaunesnės kartos mielai juos nešioja neatsižvelgiant į tai, jog stilistai teigia, kad jų populiarumas mažta. O juk jaunas žmogus taip nenori gyventi remdamasis kažkokiomis normomis. Turbūt todėl ir stiliaus nurodymai jiems nėra siekiamybė.

Šiuo metu drąsiai galime sakyti, kad ant bangos yra didelės kepurės, kurias mielai nešioja tiek merginos, tiek vaikinai. Labai spalvingos ir dažniausiai su kažkokia atributika, simbolika. Verta nepamirši ir rankinių, be kurių neapsieina nei viena mergina. Kad ir kokio amžiaus, kad ir kokiu drabužių stiliumi gyvena – moteriškos rankinės, kuriose telpa visas pasaulis, įskaitant ir juodąją skylę yra tiesiog privaloma.

Jaunas žmogus stengiasi visais įmanomais būdais save išreikšti. Drabužiai – viena iš galimybių, kuri labai gerai pasiteisina. Juk tai mūsų kaukė, kostiumas, kuris padeda geriau save realizuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *